Kariera

Rozwijamy się !
I powiększamy nasz zespół developerów. Jeśli chcesz się rozwijać w nowoczesnej firmie, w której obalamy złe schematy korporacyjne.. Jeśli chcesz brać udział w ciekawych i nieszablonowych projektach międzynarodowych, to jest to miejsce dla Ciebie.

 

Back-end Developer

Oczekujemy: Minimum 2-letniego doświadczenia z PHP; Doświadczenia z Symfony 2 i wyżej; Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych; Umiejętności pracy z Dockerem; Umiejętności pracy z Linux'em; Korzystania z dokumentacji; Samodzielności.

Mile widziana: Praca z chmurami, np AWS, Google Cloud; Praca z ElasticSearch; Podstawy HTML/JavaScript; Znajomość języka angielskiego.

Dlaczego SoftWizards? Ciekawe projekty lokalne i międzynarodowe; Nietypowe realizacje; Elastyczny dobór technologii do projektów; Elastyczny czas i miejsce pracy (w biurze, w domu, w pociągu); Przyjazna atmosfera, nie jesteśmy korporacją; Nie boimy się deadline driven development.

 

Od Front-end Developer

Oczekujemy: Praca z vuejs; SASS; Html 5

Mile widziana: Praca z GITem; Praca z TWIG lub SMARTY.

Dlaczego SoftWizards: Ciekawe projekty lokalne i międzynarodowe; Nietypowe realizacje; Elastyczny dobór technologii do projektów; Elastyczny czas i miejsce pracy (w biurze, w domu, w pociągu); Przyjazna atmosfera, nie jesteśmy korporacją; Nie boimy się deadline driven development.

 

Formularz kontaktowy